43 голи в 6 матчах. Найяскравіші матчі вихідних

43 голи в 6 матчах. найяскравіші матчі вихідних.

ЛЕВАНТЕ - БАРСЕЛОНА (5: 4)

‘Барселона’ все-таки програла. Вона впевнено пройшла 36 матчів, витерпіла складне класико (2: 2), де довелося більше тайму грати в меншості, і раптом в передостанньому турі впала перед 15-ю командою чемпіонату.

‘Леванте’ зупинив каталонців незвично зухвало і люто: 2: 0 до 30-й хвилині, 5: 1 до 56-ї. В середині другого тайму ‘Барса’ ненадовго прокинулася і мало не врятувалася (три голи за 15 хвилин), але далі ‘Леванте’ все контролював. Закінчили 5: 4 (важливо додати, що Мессі на полі не було).

Голи: 1: 0 - 9 Боатенг, 2: 0 - 30 Боатенг, 2: 1 -38 Коутиньо, 3: 1 - 46 Барді, 4: 1 - 49 Боатенг,5: 1 - 56 Барді, 5: 2 - 59 Коутиньо, 5: 3 - 64 Коутиньо, 5: 4 - 71, пенальті Суарес.

ТОТТЕНХЕМ-ЛЕСТЕР (5: 4)

Без коментарів, один з кращих матчів сезону в АПЛ.

Голи: 0: 1 - 4 Варди, 1: 1 - 7 Кейн, 1: 2 - 16 Марез, 1: 3 - 47 Іхеаначо, 2: 3 - 49 Ламела, 3: 3 - 53, автогол Фукс, 4: 3 - 60 Ламела, 4: 4 - 73 Варди, 5: 4 - 76 Кейн.

ЗЕНІТ - СКА-ХАБАРОВСК (6: 0)

Ні чим не замотивований Зеніт в одну хвіртку ‘виніс’ безнадійно втрачений СКА-Хабаровськ, який в цьому році так і не забив, та й до того ж вилетів достроково в ФНЛ.

Ну і нарешті пішла гра перед ЧС у півзахисника Зеніту Єрохіна який оформив покер і віддав результативну передачу.

Голи

6 Дріуссі (Крішіто), 21 Заболотний (Єрохін), 38Єрохін (Рігоні), 49 Єрохін (Жирков),

60 Єрохін, 78 Єрохін (Паредес)

УФА-ТОСНО (5: 0)

Переможець Кубка Росії феєрично злив себе в ФНЛ. Уфі для того, що б потрапити на поїзд в сторону Євро Кубків, потрібна була перемога, але і Тосно для того, що б потрапити в стики і поборотися за місце в прикладі потрібно було перемагати. Але мабуть фінальний матч за Кубок Росії в Нижньому, відняв стільки сил, що Тосно їли волочило ноги по полю, звідси і невтішний результат і виліт в ФНЛ на пряму. Уфа їде в Європу на кваліфікацію, а Сьомін швидше за все буде збирати валізи і відправиться тренувати пітерський ‘Зеніт’, який залишився без тренера.

Голи

30 Живоглядов, 32 Сисуєв (Пауревіч), 50Ігбоун (Пауревіч), 81 Пауревіч (Ігбоун),

84 Живоглядов (Обляков)

Герта - РБ Лейпциг (2: 6)

Після феєричного минулого сезону Лейпциг і в цьому показав себе як хороший збитий средняк Бундес Ліги. І для виходу в Лігу Європи їм потрібна була перемога, яку вони без проблем заробили в матчі з Гертою, яка втратила всі шанси потрапити в Європейські Кубки.

Голи: 0: 1 - 2 Упамекано, 1: 1 - 4 Ібішевіч, 1: 2 - 8 Лукман, 1: 3 - 22 Огюстен, 1: 4 - 49 Вернер,1: 5 - 54 Огюстен, 2: 5 - 64 Калу, 2: 6 - 82 Брума.

РЕАЛ Мадрид - Сельта (6: 0)

Просто скажу, що це був день Гарета Бейла, давно він так не відривався як в цьому матчі.